629W21W1140-1N4
Numer produktu DigiKey
151-629W21W1140-1N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W21W1140-1N4
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
629W21W1140-1N4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 21W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C