629W17W2240-2N3
Numer produktu DigiKey
151-629W17W2240-2N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W17W2240-2N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629W17W2240-2N3 Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 17W2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C