629W13W3340-1N4
Numer produktu DigiKey
151-629W13W3340-1N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W13W3340-1N4
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629W13W3340-1N4 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C