629W11W1240-4N2
Numer produktu DigiKey
151-629W11W1240-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W11W1240-4N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629W11W1240-4N2 Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C