629-M37-340-LT1
Numer produktu DigiKey
151-629-M37-340-LT1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-M37-340-LT1
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-M37-340-LT1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C