629-M37-240-GN1
Numer produktu DigiKey
151-629-M37-240-GN1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-M37-240-GN1
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-M37-240-GN1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C