629-M25-340-LT4
Numer produktu DigiKey
151-629-M25-340-LT4-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-M25-340-LT4
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-M25-340-LT4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C