629-M15-240-WT2
Numer produktu DigiKey
151-629-M15-240-WT2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-M15-240-WT2
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-M15-240-WT2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C