629-M15-240-LN5
Numer produktu DigiKey
151-629-M15-240-LN5-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-M15-240-LN5
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-M15-240-LN5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C