629-47W1640-5NE
Numer produktu DigiKey
151-629-47W1640-5NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-47W1640-5NE
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
47 (46 + 1 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-47W1640-5NE Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C