629-47W1640-2N1
Numer produktu DigiKey
151-629-47W1640-2N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-47W1640-2N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-47W1640-2N1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C