629-47W1640-1TB
Numer produktu DigiKey
151-629-47W1640-1TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-47W1640-1TB
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-47W1640-1TB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C