629-47W1250-1N2
Numer produktu DigiKey
151-629-47W1250-1N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-47W1250-1N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
47 (46 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-47W1250-1N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C