629-43W2240-3N3
Numer produktu DigiKey
151-629-43W2240-3N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-43W2240-3N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-43W2240-3N3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C