629-36W4650-4TA
Numer produktu DigiKey
151-629-36W4650-4TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-36W4650-4TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-36W4650-4TA Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C