629-36W4240-5N3
Numer produktu DigiKey
151-629-36W4240-5N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-36W4240-5N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
36 (32 + 4 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-36W4240-5N3 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C