629-27W2650-4T2
Numer produktu DigiKey
151-629-27W2650-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-27W2650-4T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
27 (25 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-27W2650-4T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C