629-27W2650-2T4
Numer produktu DigiKey
151-629-27W2650-2T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-27W2650-2T4
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
27 (25 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-27W2650-2T4 Modele
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C