629-27W2640-7TB
Numer produktu DigiKey
151-629-27W2640-7TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-27W2640-7TB
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
27 (25 + 2 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-27W2640-7TB Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C