629-27W2240-2N3
Numer produktu DigiKey
151-629-27W2240-2N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-27W2240-2N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-27W2240-2N3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C