629-27W2240-1T1
Numer produktu DigiKey
151-629-27W2240-1T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-27W2240-1T1
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-27W2240-1T1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C