629-25W3650-1T2
Numer produktu DigiKey
151-629-25W3650-1T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-25W3650-1T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 (22 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-25W3650-1T2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C