629-25W3640-7N2
Numer produktu DigiKey
151-629-25W3640-7N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-25W3640-7N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 (22 + 3 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-25W3640-7N2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C