629-25W3640-5TE
Numer produktu DigiKey
151-629-25W3640-5TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-25W3640-5TE
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 (22 + 3 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-25W3640-5TE Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C