629-25W3640-4N3
Numer produktu DigiKey
151-629-25W3640-4N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-25W3640-4N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-25W3640-4N3 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C