629-24W7650-2T1
Numer produktu DigiKey
151-629-24W7650-2T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-24W7650-2T1
Opis
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-24W7650-2T1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C