629-24W7640-5N2
Numer produktu DigiKey
151-629-24W7640-5N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-24W7640-5N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-24W7640-5N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C