629-21W1240-3T6
Numer produktu DigiKey
151-629-21W1240-3T6-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-21W1240-3T6
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-21W1240-3T6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C