629-17W5650-2N4
Numer produktu DigiKey
151-629-17W5650-2N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W5650-2N4
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
17 (12 + 5 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-17W5650-2N4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C