629-17W5640-7T2
Numer produktu DigiKey
151-629-17W5640-7T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W5640-7T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
17 (12 + 5 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-17W5640-7T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C