629-17W5640-2TE
Numer produktu DigiKey
151-629-17W5640-2TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W5640-2TE
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-17W5640-2TE Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C