629-17W5240-2T2
Numer produktu DigiKey
151-629-17W5240-2T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W5240-2T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-17W5240-2T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C