629-17W5240-1TC
Numer produktu DigiKey
151-629-17W5240-1TC-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W5240-1TC
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
17 (12 + 5 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-17W5240-1TC Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 17W5
Temperatura robocza
-55°C - 125°C