629-17W2240-2TB
Numer produktu DigiKey
151-629-17W2240-2TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-17W2240-2TB
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-17W2240-2TB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C