629-13W6640-2TB
Numer produktu DigiKey
151-629-13W6640-2TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-13W6640-2TB
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-13W6640-2TB Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C