629-13W6240-4N2
Numer produktu DigiKey
151-629-13W6240-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-13W6240-4N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
13 (7 + 6 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-13W6240-4N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 13W6
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C