629-13W6240-1NB
Numer produktu DigiKey
151-629-13W6240-1NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-13W6240-1NB
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
13 (7 + 6 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-13W6240-1NB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 13W6
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C