629-13W3640-2T4 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-629-13W3640-2T4-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 629-13W3640-2T4 |
Opis | CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 629-13W3640-2T4 Modele |
Kategoria | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Prod. | Wykończenie styku Złoto |
Seria | Grubość wykończenia styku 30,0µin (0,76µm) |
Opakowanie Taca | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Status części Aktywny | Prąd znamionowy (A) 5A, 20A |
Styl złącza | Rozstaw osadzeń 0,370" (9,40mm) |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Funkcje Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 125V |
Liczba rzędów 2 | Kolor Czarne |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Termoplastyczne tworzywo poliestrowe |
Rozmiar obudowy, układ złącza 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnałowe i zasilające | Temperatura robocza -55°C - 125°C |