629-11W1250-4T3
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1250-4T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1250-4T3
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-11W1250-4T3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C