629-11W1250-3NA
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1250-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1250-3NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-11W1250-3NA Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C