629-11W1250-3N2
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1250-3N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1250-3N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-11W1250-3N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C