629-11W1250-2TD
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1250-2TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1250-2TD
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
629-11W1250-2TD Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C