629-11W1240-5N6
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1240-5N6-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1240-5N6
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
629-11W1240-5N6 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C