629-11W1240-4T2
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1240-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1240-4T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-11W1240-4T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C