629-11W1240-2T5
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1240-2T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1240-2T5
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629-11W1240-2T5 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C