629-11W1240-1T1
Numer produktu DigiKey
151-629-11W1240-1T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
629-11W1240-1T1
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
629-11W1240-1T1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C