628W17W2222-4NA
Numer produktu DigiKey
151-628W17W2222-4NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628W17W2222-4NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
628W17W2222-4NA Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 17W2
Temperatura robocza
-25°C - 85°C