628W11W1322-4N2
Numer produktu DigiKey
151-628W11W1322-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
628W11W1322-4N2
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
628W11W1322-4N2 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C