628-47W1624-3ND
Numer produktu DigiKey
151-628-47W1624-3ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-47W1624-3ND
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C