628-47W1624-1NA
Numer produktu DigiKey
151-628-47W1624-1NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
628-47W1624-1NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C